lekarz-ginekolog-endokrynolog-pekala

lek. Bartosz Pękała

 • Ginekolog
 • Endokrynolog
 • Medycyna Estetyczna -ukończone studia podyplomowe

Oferuję Państwu dwudziestoletnią praktykę lekarską w obszarze ginekologii i położnictwa, a szczególnie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób narządów rodnych kobiety.

Doskonale poruszam się w leczeniu schorzeń ginekologicznych, endokrynologii ginekologicznej oraz w zakresie położnictwa , a także opieki nad kobietą ciężarną i płodem. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań ultrasonograficznych oraz praktykę w zastosowaniu USG przezpochwowym, przezbrzusznym, badania dopplerowskiego, skryningu 11-13 tygodnia ciąży zgodnie z wymaganiami FMF oraz testów podwójnych i potrójnych.

Posiadam szeroką wiedzę z obszaru leczenia niepłodności , PCOS, stanów zapalnych u kobiet, jak również diagnostyki i leczenia zaburzeń okresu przekwitania oraz antykoncepcji. Fakt, że jestem także specjalistą w zakresie endokrynologii, pozwala mi na holistyczną ocenę pacjentów oraz wybór najbardziej optymalnego schematu diagnostycznego i opcji leczniczej dedykowanej konkretnemu choremu.

Na bieżąco uzupełniam swoją widzę, biorąc udział w różnych szkoleniach tematycznych. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty i wymagającą od siebie pełnego zaangażowania oraz profesjonalizmu.

Szanowni Państwo, wykorzystanie posiadanego doświadczenia pozwoli na dokładne zgłębienie Państwa problemu. Zapraszam

KWALIFIKACJE

 • Specjalizacja położnictwo i ginekologia stopień I – 2000r
 • Specjalizacja Położnictwo i ginekologia (nowym trybem) – 2006r
 • Specjalizacja Endokrynologia – 2012r.
 • Specjalizacja Medycyna Estetyczna – ukończone studia podyplomowe
 • Certyfikaty USG ( zakończone egzaminami): Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, FMF (The Fetal Medicine Foundation)

Umów się na wizytę z Lekarzem Bartoszem Pękałą

Loading...
Ocena: 5
125 OPINNI
Napisz opinię
 1. 28/12/2016

  Z usług Pana Doktora korzystam od dłuższego czasu i jak najbardziej polecam.

  Ocena: 5
 2. 22/12/2016

  Świetny specjalista, miła i kompetentna pomoc. Szkoda że nie ma umowy z NFZ ale mimo to ja będę wracać do tego lekarza. Polecam!!!

  Ocena: 5
 3. 05/12/2016

  Krystyna J.
  Lekarz godny polecenia, fachowo i indywidualnie podchodzi do pacjentki. Jest bardzo rzeczowy i dokładny, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba.
  Szukasz dobrego lekarza – bardzo polecam dr Bartosza Pękałę.

  Ocena: 5
 4. 22/11/2016

  Polecam!

  Ocena: 5
 5. 22/11/2016

  Polecam bardzo sympatyczny Pan Doktor!!

  Ocena: 5
 6. 08/11/2016

  Profesjonalny, konkretny i miły lekarz. Gorąco polecam.

  Ocena: 5
 7. 08/11/2016

  Pan Doktor od początku wzbudza zaufanie pacjenta. Profesjonalne podejście do każdego przypadku a przy tym miła rozmowa, która rozluźnia atmosferę. Jestem po pierwszej wizycie bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i badania. Szczerze polecam.

  Ocena: 5
 8. 04/11/2016

  Jestem po trzeciej wizycie u Dr.Pękały i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z leczenia, które mi zaproponował. Problemy z hormonami mam od nastu lat, odwiedziłam wielu lekarzy…bez komentarza. Dr. Pękała najpierw zlecił badania a dopiero na podstawie wyników rozpoczął leczenie. Wydaje się oczywiste ale wcale nie jest jak wynika z mojego doświadczenia. Leczenie daje efekty, dobrze się czuję. Póki co jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że w końcu znalazłam dobrego lekarza.

  Ocena: 5
 9. 02/10/2016

  Doktor Pękała to najwspanialszy i najbardziej kompetentny ginekolog jakiego do tej pory poznałam!!! To prawdziwy lekarz z powołania!!! Dzięki wysokiej kulturze jaka Pan doktor reprezentuje i przemilej atmosferze każda pacjentka czuje się w gabinecie bardzo komfortowo. Polecam z czystym sumieniem w 200%:). Pozdrawiam:).

  Ocena: 5
 10. 27/09/2016

  Lekarz kompetentny. Obsługa “kompleksowa” (wizyty endokrynologiczne) – w jednym gabinecie usg i biopsja. Szkoda że nie ma kontraktu z NFZ. Polecam.

  Ocena: 5
 11. 19/08/2016

  Świetny lekarz. Pierwsza wizyta przebiegła bez żadnego stresu, Pan doktor doskonale wszystko tłumaczy, jest miły i profesjonalny. Polecam każdej osobie 🙂

  Ocena: 5
 12. 29/07/2016

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim paniom.

  Ocena: 5
 13. 07/07/2016

  Bardzo miły lekarz. Duży profesjonalizm i miła atmosfera 🙂 Odpowie na każde zadane pytanie. Polecam wszystkim paniom tego ginekologa. Naprawdę warto poczekać troszkę na termin i trafić w fachowe ręce, niż udać się do kogoś kto przyjmie szybciej a mało co doradzi 🙂

  Ocena: 5
 14. 30/06/2016

  Jestem bardzo zadowolona, że parę lat temu wybrałam właśnie tego ginekologa. Poświęca na wizytę tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy od postaw sposób działania przepisywanych leków, dzieli się swoją wiedzą, a przede wszystkim jest bardzo cierpliwy. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.

  Ocena: 5
 15. 28/06/2016

  Pan doktor poświęcił mi sporo uwagi. Problemy zdrowotne potraktował kompleksowo, dzięki temu poczułam, że jestem pod dobrą opieką.

  Ocena: 5
Napisz opinnię

*

Your email address will not be published.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

2016 Projekt i realizacja - stania.info

Kontakt z recepcją:        86 271 39 83