lekarz-ginekolog-endokrynolog-pekala

lek. Bartosz Pękała

 • Ginekolog
 • Endokrynolog
 • Medycyna Estetyczna -ukończone studia podyplomowe

Oferuję Państwu dwudziestoletnią praktykę lekarską w obszarze ginekologii i położnictwa, a szczególnie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób narządów rodnych kobiety.

Doskonale poruszam się w leczeniu schorzeń ginekologicznych, endokrynologii ginekologicznej oraz w zakresie położnictwa , a także opieki nad kobietą ciężarną i płodem. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań ultrasonograficznych oraz praktykę w zastosowaniu USG przezpochwowym, przezbrzusznym, badania dopplerowskiego, skryningu 11-13 tygodnia ciąży zgodnie z wymaganiami FMF oraz testów podwójnych i potrójnych.

Posiadam szeroką wiedzę z obszaru leczenia niepłodności , PCOS, stanów zapalnych u kobiet, jak również diagnostyki i leczenia zaburzeń okresu przekwitania oraz antykoncepcji. Fakt, że jestem także specjalistą w zakresie endokrynologii, pozwala mi na holistyczną ocenę pacjentów oraz wybór najbardziej optymalnego schematu diagnostycznego i opcji leczniczej dedykowanej konkretnemu choremu.

Na bieżąco uzupełniam swoją widzę, biorąc udział w różnych szkoleniach tematycznych. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty i wymagającą od siebie pełnego zaangażowania oraz profesjonalizmu.

Szanowni Państwo, wykorzystanie posiadanego doświadczenia pozwoli na dokładne zgłębienie Państwa problemu. Zapraszam

KWALIFIKACJE

 • Specjalizacja położnictwo i ginekologia stopień I – 2000r
 • Specjalizacja Położnictwo i ginekologia (nowym trybem) – 2006r
 • Specjalizacja Endokrynologia – 2012r.
 • Specjalizacja Medycyna Estetyczna – ukończone studia podyplomowe
 • Certyfikaty USG ( zakończone egzaminami): Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, FMF (The Fetal Medicine Foundation)

 

Umów się na wizytę z Lekarzem Bartoszem Pękałą

Loading...
Ocena: 5
125 OPINNI
Napisz opinię
 1. Avatar
  26/02/2018

  Uprzejmy i serdeczny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

  Ocena: 5
 2. Avatar
  26/01/2018

  Sympatyczny i konkretny lekarz. Udzielał odpowiedzi na pytania i wszystko dobrze wytłumaczył. Polecam z czystym sumieniem!

  Ocena: 5
 3. Avatar
  21/12/2017

  Z wiedzy i doświadczenia dr Pękały korzystam od ok. 9 lat. Uważam, że jest bardzo solidnym lekarzem zarówno jeśli chodzi o ginekologię jak i medycynę estetyczną. I co najważniejsze Pan doktor nie stoi w miejscu, cały czas się rozwija. Szczerze polecam!

  Ocena: 5
 4. Avatar
  14/12/2017

  Bylam na drugiej wizycie ginekologicznej i jestem bardzo zadowolona. Polecam doktora Pekałe.

  Ocena: 5
 5. Avatar
  08/12/2017

  dr n.med.Ewa Uścinska to wspaniały Kardiolog.Jest bardzo wyrozumiała i miła.Bardzo dobry specjalista.Naprawde polecam,bardzo mi pomogła.
  Jadwiga 07.12.2017

  Ocena: 5
Napisz opinnię

*

Your email address will not be published.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

y65r5545788y7765hu7hgp';o\?P.p[ ]nm bjb kjnbnho6v

2016 Projekt i realizacja - mstanczuk.pl

Kontakt z recepcją:        86 271 39 83