lekarz-ginekolog-endokrynolog-pekala

lek. Bartosz Pękała

 • Ginekolog
 • Endokrynolog
 • Medycyna Estetyczna -ukończone studia podyplomowe

Oferuję Państwu dwudziestoletnią praktykę lekarską w obszarze ginekologii i położnictwa, a szczególnie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób narządów rodnych kobiety.

Doskonale poruszam się w leczeniu schorzeń ginekologicznych, endokrynologii ginekologicznej oraz w zakresie położnictwa , a także opieki nad kobietą ciężarną i płodem. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań ultrasonograficznych oraz praktykę w zastosowaniu USG przezpochwowym, przezbrzusznym, badania dopplerowskiego, skryningu 11-13 tygodnia ciąży zgodnie z wymaganiami FMF oraz testów podwójnych i potrójnych.

Posiadam szeroką wiedzę z obszaru leczenia niepłodności , PCOS, stanów zapalnych u kobiet, jak również diagnostyki i leczenia zaburzeń okresu przekwitania oraz antykoncepcji. Fakt, że jestem także specjalistą w zakresie endokrynologii, pozwala mi na holistyczną ocenę pacjentów oraz wybór najbardziej optymalnego schematu diagnostycznego i opcji leczniczej dedykowanej konkretnemu choremu.

Na bieżąco uzupełniam swoją widzę, biorąc udział w różnych szkoleniach tematycznych. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty i wymagającą od siebie pełnego zaangażowania oraz profesjonalizmu.

Szanowni Państwo, wykorzystanie posiadanego doświadczenia pozwoli na dokładne zgłębienie Państwa problemu. Zapraszam

KWALIFIKACJE

 • Specjalizacja położnictwo i ginekologia stopień I – 2000r
 • Specjalizacja Położnictwo i ginekologia (nowym trybem) – 2006r
 • Specjalizacja Endokrynologia – 2012r.
 • Specjalizacja Medycyna Estetyczna – ukończone studia podyplomowe
 • Certyfikaty USG ( zakończone egzaminami): Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, FMF (The Fetal Medicine Foundation)

 

Umów się na wizytę z Lekarzem Bartoszem Pękałą

Loading...
Ocena: 5
125 OPINNI
Napisz opinię
 1. Avatar
  20/05/2009

  Jak większość pacjentów, tak i ja, lubię potwierdzać diagnozę u kilku lekarzy lub przynajmniej posłuchać co mają do powiedzenia. Dr Pękała, przede wszystkim ,bardzo miło mnie zaskoczył swoją cierpliwością, taktem i indywidualnym spojrzeniem na moje problemy a nie “technicznym” podejściem jak w przypadku innych specjalistów ,do których chodziłam.
  Podobała mi się otwartość i szczerość odnośnie tego czego mogę się spodziewać po leczeniu. Nikt dotychczas tak dokładnie mi nie wyjaśniał i rysował istoty mojego schorzenia.
  Wielkie dzięki dla Pana Doktora .Polecam szczerze innym Paniom.

  Ocena: 5
 2. Avatar
  06/05/2009

  Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę po moim powrocie z zagranicy, dostrzegł to czego nie mogli dostrzec lekarze w szpitalu w Łomży, szkoda że go tam nie ma na miejscu.
  Naprawdę godny na polecenia i na tle innych wypada wybitnie można by rzec.

  Ocena: 5
 3. Avatar
  04/05/2009

  Genialny lekarz. Prowadzi obecnie moja ciaze. Bardzo sympatyczny i kompetentny czlowiek. Odpowie na kazde pytanie nigdy nie zbyje pacjentki ale zawsze skrupulatnie wszystko wytlumaczy i doradzi.
  Mialam obawy idac do niego bo zawsze chodzilam do kobiet, ale po pierwszej minucie w gabinecie stres i zaklopotanie odeszly w niepamiec:) Troszke trzeba sie wystac w kolejce ale naprawde warto.
  Polecam serdecznie kazdej kobiecie.

  Ocena: 5
 4. Avatar
  02/04/2009

  najlepszy doktor z jakim miałam styczność.bardzo mi pomógł

  Ocena: 5
 5. Avatar
  28/03/2009

  Bardzo bobry ginekolog ponieważ wie iż najważniejsza jest profilaktyka. Mam 22 lata miałam wykonane usg, cytologię oraz badanie piersi. Wyniki badań okazały się ujemne ale to dziś ja wiem.
  Będąc w innej placówce nie wykonano ani jednego badania z powyższych. Czasem słyszy się ,że kobiety w młodym wieku mają nowotwory które w młodym wieku szybko ulegają przemianie w raka.
  Wynika to z tego ,że u młodych kobiet jest szybsza przemian materii w komórkach a tym samym przyśpieszona podział czyli mutacja. Znając wyniki badań zawsze można postawić diagnozę w przypadku choroby leczyć. Zaczyna się od niewinnego zapalenia.
  Dziękuję za życzliwość i profesjonalizm.

  Ocena: 5
 6. Avatar
  19/03/2009

  najlepszy ginekolog polecam wszystkim

  Ocena: 4
 7. Avatar
  28/02/2009

  Bardzo dobry specjalista.Taktowny,miły,życzliwy świetnie znający się na swojej pracy.Całą ciążę prowadziłam u niego,wszystko wyjaśni,rozwieje wszelkie wątpliwości.Ma mnóstwo pacjentek ale warto odstać swoje w kolejce,taki lekarz to skarb,dzięki niemu mam dziś wspaniałe zdrowe dzieci.
  Dziękuję Panie Doktorze!!!!

  Ocena: 5
 8. Avatar
  13/02/2009

  jest bardzo dobrym lekarzem i bardzo polecam 😉

  Ocena: 4
 9. Avatar
  04/12/2008

  Również się zgadzam, że dr Pękała jest lekarzem idealnym , zarówno pod względem podejścia do pacjentek, w każdym wieku jak też kompetencji i stale pogłębianej wiedzy. Był obecny przy moich dwóch porodach, co bardzo sobie chwalę. Potrafi dostrzec w badanich USG , to co innym lekarzom zdarza sie przeoczyć. Podczas badania USG wszystko pokazuje i wyjaśnia. Jest bardzo taktowny i uprzejmy. Umie dobrze doradzić w przypadku jakichkolwiek watpiliwości. Gorąco polecam. 🙂

  Ocena: 5
 10. Avatar
  01/12/2008

  Świetny fachowiec

  Ocena: 4
 11. Avatar
  24/09/2008

  Moim zdaniem -ideał lekarza. Niezwykle kompetentny, taktowny i życzliwy. Człowiek dla ludzi- zarówno z charakteru jak i wiedzy. Swój zawód traktuje z pasją. Bardzo starannie prowadzi ciąże. Przyjaźnie nastawiony do udzielania odpowiedzi na wszystkie pytania- nawet od przyszłych ojców. Chętnie tłumaczył, zawiłe jak dla mnie,problemy gienkologiczne. Naprawdę super.Polecam:)

  Ocena: 5
 12. Avatar
  23/08/2008

  stanowczo odradzam trafilam raz panstwowo i wyszlam z bolem brzucha jestem odrobine przy tuszy i pan dr nie omieszkal tego stwierdzil – badanie bylo bardzo bolesne a tego samego dnia wieczorem zauwazylam since w dole brzucha

  Ocena: 2
 13. Avatar
  06/08/2008

  Świetny specjalista , rewelacyjnie zna się na USG. Polecam.

  Ocena: 5
  • Bartosz Pękała
   06/08/2008

   Dziękuję 🙂

 14. Avatar
  22/06/2008

  Prowadziłam całą ciążę u dr Pękały ,jestem bardzo mu wdzięczna ,bo rozpoznał poważną wadę u mojego maleństwa – dzięki temu możemy teraz razem z córeczką cieszyć sie sobą , aktualnie bez większych problemów. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Poważnie traktuje każdą wizytę i odpowiada na wszelkie wątpliwości. Polecam.

  Ocena: 5
  • Bartosz Pękała
   23/06/2008

   Dziękuję 😉

 15. Avatar
  08/07/0208

  Świetny fachowiec, bardzo życzliwie nastawiony do pacjentek, porady kompleksowe; chętnie kieruje na badania. Czasami bardzo trudno jest się dostać na wizytę, ale warto poczekać. Polecam.

  Ocena: 5
  • Bartosz Pękała
   09/07/2008

   Dziękuję 🙂

Napisz opinnię

*

Your email address will not be published.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

2016 Projekt i realizacja - stania.info

Kontakt z recepcją:        86 271 39 83