polozna-szkola-rodzenia-w-zambrowie

Jadwiga Korytkowska-Eryng

  • Położna
  • Prowadząca szkołę rodzenia

Jestem położną od 1989 roku. Posiadam certyfikat ukończenia Kursu Szkoły Rodzenia, kurs specjalizacyjny dla pielęgniarek operacyjnych, specjalizację z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego.

Ukończyłam także wiele szkoleń, które są niezbędne w mojej pracy. Pracuję w przychodni i na oddziale ginekologiczno- położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Ciągle się doszkalam, aby zapewnić moim podopiecznym jak najlepszą, profesjonalną opiekę.

Mój zawód to moja pasja, która popycha mnie do ciągłego działania. Bardzo lubię pracę w przychodni, gdzie trafiają ciężarne kobiety. Oczekują na największy w życiu cud- cud narodzin swego dziecka. Aby pomóc przyszłym rodzicom w rozwiązywaniu wszelkich problemów, pytań dotyczących ciąży, porodu i połogu prowadzę zajęcia Szkoły Rodzenia.

Gdziekolwiek jestem, jestem położną, kobietą, która rozumie doskonale problemy innych kobiet. Staram się zawsze nieść pomoc innym. Cieszę się bardzo z radości i uśmiechu na twarzach innych ludzi. Jestem także matką i żoną. Szczęście, jakie niosę innym ludziom przekłada się na szczęście mojej rodziny.

Człowiek spełniający się w pracy spełnia się także w osobistym życiu.

CategoryPołożna

Wsparcie Techniczne: Stefano Kocka

Kontakt z recepcją:     +48 86 271 39 83