Loading...

Zadzwoń i umów się z lekarzem specjalistą.

Poniedziałek 15.00 – 19.00
Wtorek 8.00 – 18.00
Środa 12.00 – 18.00
Czwartek 15.00 – 19.00
Piątek 8.00 – 16.00

Teleporady telefoniczne

W związku z zagrożeniem epidemicznym COVID-19 , informujemy, że istnieje możliwość  Teleporady  i wystawienia e-Recepty na potrzebne leki z zakresu ginekologii i endokrynologii.

Poradnia lekarzy specjalistów w Zambrowie

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J to wielospecjalistyczna placówka medyczna działająca od 2011r. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów , z wieloletnim doświadczeniem z zakresu ginekologii i położnictwa, endokrynologii, gastroenterologii i radiologii. Dla Państwa wygody, w każdy poniedziałek, porad udziela dyplomowany dietetyk. Obecnie zgodnie z najnowszymi trendami oferujemy Państwu zabiegi medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej.

Wielki postęp nauk medycznych i technicznych spowodował, że lekarze mają do dyspozycji nowoczesne metody i narzędzia diagnostyczne umożliwiające szybkie i dokładne rozpoznawanie chorób, a także ich efektywne leczenie. Dziedziny, jak ginekologia i położnictwo, endokrynologia szczególnie korzystają z udoskonalonych i nieinwazyjnych technik badania np. USG. Umiejętne ich wykorzystanie, umożliwia szybkie i prawidłowe postawienie diagnozy, a także wdrożenie właściwego postępowania oraz prawidłową kwalifikację pacjenta do leczenia zachowawczego lub operacyjnego. Oferujemy szeroki panel zabiegów z wykorzystaniem lasera CO2 i kriochirurgii.

W naszej pracowni USG dysponujemy najnowszym aparatem Samsung HERA W9 z możliwością obrazowania 3D/4D i bardzo czułym detektorem przepływu w naczyniach krwionośnych (USG Doppler). Wykonujemy biopsje cienko- i gruboigłowe podejrzanych zmian tarczycy i gruczołów piersiowych.

W codziennej pracy, nasi specjaliści, stwarzają bezpieczną przestrzeń i dbają o dobry kontakt, dzięki czemu badania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Chętnie opowiadamy o obrazie usg w trakcie badania i zrozumiałym językiem wyjaśniamy co ono oznacza.

Poradnie specjalistyczne

Ginekologia i położnictwo

Choroby ginekologiczne, prowadzenie ciąży, ginekologia estetyczna

Endokrynologia

choroby tarczycy, przysadki, nadnerczy, endokrynologia ginekologiczna (w tym PCOS i niepłodność)

Choroby wewnętrzne

Zapalenie płuc, inne dolegliwości internistyczne

Gastrologia

Choroby przełyku,żołądka, jelit, wątroby i trzustki

Dermatologia – wkrótce

Choroby skóry, medycyna estetyczna

Gabinet USG / Biopsje

Nowoczesna pracownia ultrasonograficzna 3D/4D

Szkoła rodzenia

przygotowanie do porodu i macierzyństwa

Dietetyk

Zbilansowane diety, zdrowe odżywianie

Odwiedź naszą przychodnię w Zambrowie